• Korter 15

  420.00 kuus (aastane leping)
  III korrus, 2 tuba, 35.3 m2 Korteris on olemas integreeritud tehnikaga köök, diivanvoodi, voodi, kapp, kummut, diivanilaud, teler, söögilaud ja toolid, vannitoamööbel ning pesumasin. See korter ei ole hetkel saadaval! Täpsema teabe saamiseks korterite vabanemise ja rendivõimaluste kohta võta meiega ühendust!
 • Korter 16

  570.00 kuus (aastane leping)
  III korrus, 3 tuba, 57.2 m2 Korteris on olemas integreeritud tehnikaga köök, diivan, voodid, kapid, kummut, diivanilaud, teler, söögilaud ja toolid, vannitoamööbel ning pesumasin. See korter ei ole hetkel saadaval! Täpsema teabe saamiseks korterite vabanemise ja rendivõimaluste kohta võta meiega ühendust!
 • Korter 17

  330.00 kuus (aastane leping)
  III korrus, 1 tuba, 29.4 m2 Korteris on olemas integreeritud tehnikaga köök, diivanvoodi, esikukapp, kummut, diivanilaud, teler ja telerilaud, söögilaud ja toolid, vannitoamööbel ning pesumasin. See korter ei ole hetkel saadaval! Täpsema teabe saamiseks korterite vabanemise ja rendivõimaluste kohta võta meiega ühendust!
 • Korter 18

  420.00 kuus (aastane leping)
  III korrus, 2 tuba, 30,6 m2 Korteris on olemas integreeritud tehnikaga köök, diivan, voodi, kapp, diivanilaud, teler, söögilaud ja toolid, vannitoamööbel ning pesumasin. See korter ei ole hetkel saadaval! Täpsema teabe saamiseks korterite vabanemise ja rendivõimaluste kohta võta meiega ühendust!

Title

Go to Top