Tere tulemast Linnuse Maja kodulehele!

Linnuse Maja on esimene üürimaja Saaremaal, mis valmis aastal 2022. Tegemist on A-energiaklassi majaga, mille katusel on päikesepaneelid ning selle elanikud saavad ise juhtida korterites kütet, ventilatsiooni ja reguleerida sissepääsusid läbi mobiiltelefonis oleva äpi. Teisisõnu on tegemist nutimajaga.

Sisustatud korterid

Kõik Linnuse Maja ühe-, kahe- ja kolmetoalised korterid on täielikult sisustatud ja valmis kohe sisse kolimiseks. Korteris on täisvarustuses köögimööbel, kust ei puudu ka ahi. Lisaks on olemas privaatne vannituba, söögilaud toolidega, riidekapid, pesumasin, pehme diivan ning mugav voodi.

Kokku on üürimajas 18 korterit, keldrikorrusel on neli hobiruumi ja saunakompleks ning igale korteri üürnikule panipaigad. Maja hoovis on elanikele parkla, mis varustatud elektri laadimispostidega, mis võimaldab laadida hübriid-ja elektriautosid.

Asukoht

Linnuse Maja paikneb Kuressaare kesklinnas, kust saab kiirelt liikuda igas suunas. Lähedal paiknevad Saaremaa Kaubamaja, milles asub ka toidupood. Kesklinnast leiab igale maistele kohvikuid ning restorane. Vaid mõne sammu kaugusel üle tee on park ja Kuressaare Linnus ning jalutuskäigu kaugusel ka rand.

Nutimaja lahendused

AGATARK nutikodu süsteemiga on lihtne ja mugav teha mitmeid toimetusi läbi oma nutitelefoni. Seda nii kodus kui ka eemal viibides.

Külastage AGATARK kodulehte, et tutvuda Linnuse Majja paigaldatud lahendusega ja laadida alla vajalik rakendus!

AGATARK koduleht

Sisekorra reeglid

1.

Linnuse Maja korterit saab rentida isik kes vajab elukohta tulenevalt töö- või teenistuskohast või selle muutumisest ja kellel on kehtiv töö- või teenistussuhe või kellega sõlmitakse töö- või teenistusleping, kusjuures töö-või teenistuskoha asukoht peab olema Saaremaa valla territooriumil või täidetakse töö- või teenistusülesandeid kaugtööna Saaremaa valla territooriumilt.

2.

Linnusemaja korteri saavad rentida alla 16-aastaste lastega pered, kelle vähemalt üks vanem töötab Saaremaa vallas või asub tööle Saaremaa valda ning kelle alla 16-aastased lapsed õpivad või hakkavad õppima Saaremaa valla lasteaias või koolis ning kes vajab üürielamispinda töökoha või elukoha säilitamiseks või saamiseks Saaremaa vallas.

3.

Linnuse Maja korterit saab rentida ellu astunud noorele (vanuses 18–26 eluaastat), kellele on üürikorter vajalik töökoha saamiseks või säilitamiseks Saaremaa vallas.

4.

Linnuse Maja on täielikult suitsuvaba – majas (sh rõdudel, kinnistul) on suitsetamine keelatud.

5.

Lemmikloomad ei ole lubatud.

6.

Korteri  täpne üleandmise aeg lepitakse kokku lepingu sõlmimisel.

7.

Majas on Telia wifi, eraldi teleteenused valib rentnik endale ise.

8.

Tagatis on võrdne ühe kuu üüriga

Lisateenused:

  • Parkimiskoht 15€ kuus
  • Panipaik 15€ kuus
  • Saun 35€ kord
  • Hobiruum väike 100€